Koniec z długimi godzinami spędzanymi na regulacji brwi

Podkreślenie pewnych elementów swojej twarzy może zmienić bardzo wiele, począwszy od kształtu twarzy, a skończywszy na wyeksponowaniu największych atrybutów kobiecości. Istotnym elementem są oczy a także ich oprawa, czyli brwi. Makijaż permanentny brwi to świetna opcja na to, aby zaoszczędzić swój czas i skończyć z koniecznością przesiadywania długich godzin każdego tygodnia u kosmetyczki, oddając się frustrującym zabiegom.

Idealny kształt brwi to naprawdę rzadkość i na ogół nie spotyka się go naturalnie występującego u kobiet. Częsta depilacja brwi bywa kłopotliwa i uciążliwa, zwłaszcza w przypadku, kiedy poddajemy się takiemu zabiegowi same, w zaciszu własnego domu, nietrudno o błąd, który będzie kosztował dwa tygodnie cierpień i borykania się z wyglądem, który nas irytuje i zmniejsza samoocenę. W takim przypadku makijaż permanentny brwi staje się świetnym i uniwersalnym rozwiązaniem, który pozwoli Ci na uzyskanie efektu idealnie wyregulowanych brwi na długi czas.

Makijaż permanentny brwi sprawdzi się w każdym przypadku, jednak jest polecany zwłaszcza kobietom, którym zależy na długotrwałym i idealnym efekcie; polecany jest również tym, które zauważyły przerwy w linii swoich brwi, które są naturalnym następstwem stosowania częstej depilacji, która de facto osłabia nie tylko włoski ale także jego cebulki. Makijaż permanentny brwi to nie tylko perfekcyjny wygląd i długotrwały efekt, ale także wygoda, bowiem kiedy włoski zaczynają stopniowo odrastać, nie ma problemu z ich dalszą depilacją, gdyż dokładnie widać linię brwi, którą trzeba zachować; makijaż permanentny brwi można wykonać w dwojaki sposób, a wybór odpowiedniej metody zależy od rodzaju brwi, na jakich ma być zastosowana. Makijaż permanentny brwi może być wykonany za pomocą metody cieniowania lub tak zwaną metodą piórkową.

Pierwsza z metod zapewnia całościowe pokrycie kolorem skóry, która znajduje się pod linią brwi mającą zostać utrwaloną na stałe; makijaż permanentny brwi wykonany taką metodą dedykowany jest dla pań, które maja bardzo jasne lub rzadkie brwi. Drugą opcją jest metoda piórkowa i mówiąc możliwie najprostszym językiem, opiera się na dorysowaniu pojedynczych włosków pomiędzy te już istniejące, makijaż permanentny brwi wykonany tym sposobem jest polecany zwłaszcza tym paniom, które posiadają gęste brwi jednak o nieregularnym kształcie (ten sposób nazywany jest również „metodą włoskową”).

Przed podjęciem decyzji, aby zastosować makijaż permanentny brwi, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, które wykluczają możliwość podjęcia się takiego zabiegu. Zabieg należy przesunąć w czasie jeśli: jesteś w ciąży, cierpisz na łuszczycę, w niedalekim czasie przystąpiłaś do zabiegu z Botoxu lub kwasu hialuronowego albo przyjmujesz różnego rodzaju leki sterydowe. Oczywiście trzeba również wybrać dobry salon, w którym zdecydujemy się poddać zabiegowi. Trzeba bowiem wiedzieć, że nie każda kosmetyczna ma na tyle umiejętności, aby wykonać dobrze makijaż permanentny brwi. A przecież naszym celem jest uzyskanie naprawdę ładnego wyglądu.

W: makijaż

Ostatnie wpisy:

Czym jest haft komputerowy? Czym jest haft komputerowy?
Makijaż odmładzający Makijaż odmładzający
Sprawdzony tusz do rzęs Sprawdzony tusz do rzęs
Elegancki maniciure Elegancki maniciure

Dodaj komentarz

You must be Logged in to post comment.

© 0769 Makijaż.eu. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.